USG & Sport

Szanowni Państwo,

0891181a0d55efe659607e09906e07f4_f1223.JPGNasz nowy projekt jest odpowiedzią na zapytania naszych uczestników w kwestii szkoleń w małych grupach i w formule indywidualnej.

Proponujemy w związku z tym nowy, ekskluzywny cykl kursów USG przeznaczony dla grup 15 osobowych nastawiony na doskonalenie techniki badań położniczych USG w pierwszym i drugim trymestrze. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności, poprawić słabsze elementy, zoptymalizować planowanie badania i czas jego przeprowadzenia. Celem projektu jest tylko i wyłącznie praktyka. Z uwagi na opisany charakter planowanych zajęć program będzie wzbogacony promowaniem zdrowego trybu życia w oparciu o zajęcia sportowe m.in. tenis, narciarstwo, bieganie, bezpieczna jazda samochodem i samoobrona. Do prowadzenia zajęć sportowych zaprosiliśmy wybitnych instruktorów prezentujących wysoki poziom pedagogiczny.

Najbliższy termin i miejsce: jeszcze nie ustalone

Nowość! W lipcu 2016 otwarliśmy nowy kurs z cyklu USG&SPORT,

gdzie elementem dodatkowym była nauka bezpiecznej jazdy samochodem na torze w Kielcach. Zapewniliśmy samochody dla uczestników jednej z najlepszych marek światowych i profesjonalnych instruktorów jazdy. Po za tym elementem kurs nie różnił się od USG&TENIS w aspekcie ultrasonograficznym. 

 

Zrealizowane kursy:

  • 2-4.09.2016USG & TENIS
  • 11-12.07.2016 USG & SAMOCHODY
  • 4-6.09.2015 USG & TENIS
  • 5-7.09.2014  USG & TENIS

Kursy obejmowały zajęcia praktyczne z pacjentkami w pierwszym i drugim trymestrze w małych grupach wraz dyskusjami w połączeniu z:

-zajęciami z tenisa prowadzonymi przez Profesjonalnych Trenerów Marka Molendę i Grzegorza Matrasa (www.intertenis.pl);

-zajęciami z jazdy samochodem prowadzonymi przez zespół AMG Driving Academy.